کاشت مو

بهترین شامپو بعد از کاشت مو چیست ؟

بهترین شامپو بعد از کاشت مو

در جذابیت و زیبایی ظاهری عوامل مختلفی اعم از چهره , نحو لباس پوشیدن , فرم بدن و…. نقش مهمی دارند اما در این بین موها در زیبایی تأثیر بسزایی دارند افرادی که دچار ریزش مو شده اند می توانند برای رفع این مشکل اقدام به عمل کاشت مو نمایند اما کاشت مو در صورتی که کمترین آسیب را به همراه داشته باشد ؛ جای زخم و اسکار باقی نماند و طبیعی ترین حالت را به موها بدهد از اهمیت بالایی برخوردار است از جمله امکاناتی که کلینیک آرشیدا را جزء یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو ابرو کرده است شامل به روز ترین تجهیزات جراحی در خصوص کاشت مو , مهارت بالای پزشک و کادر پزشکی ؛ داشتن گواهی تخصصی و سابقه طولانی  تسلط بر متدهای کاشت مو و داشتن مجوز وزارت بهداشت است ؛ بهداشت پس از کاشت مو از اهمیت بالایی برخوردار است از مهم ترین سوالاتی که متقاضیان پیوند مو از ما پرسیده می شود این است که بهترین شامپو بعد از کاشت مو چیست ؟ اگر دنبال بهترین دکتر کاشت مو هستید مشاوره رایگان آرشیدا کلینیک را از دست ندهید . با مشاوره تخصصی ما بهترین کیفیت کاشت مو را تجربه خواهید کرد

هزینه کاشت هر تار مو

شامپو بعد از کاشت مو
  • اهمیت استفاده از شامپوی مناسب بعد از کاشت مو
  • ترکیبات شامپوی مناسب پس از پیوند مو
  • بهترین شامپو بعد از کاشت مو
  • شامپهای مضر برای موهای کاشته شده
  • تا چه مدت از شامپو مخصوص کاشت مو استفاده کرد ؟

اهمیت استفاده از شامپوی مناسب بعد از کاشت مو

پس از کاشت مو بیماران باید به منظور نتایج مثبت دستور العمل های پس از جراحی را دنبال کنند اجرای صحیح مراقبت های پس از کاشت مو به منظور ترمیم و بازسازی امری مهم و حیاتی محسوب می شود یکی از این توصیه ها انتخاب و استفاده بهترین شامپو بعد از کاشت مو است زیرا برخی شامپو ها به دلیل داشتن مواد شیمیایی به گرافت های مو آسیب می زنند .

هزینه کاشت هر تار ابرو

ترکیبات شامپوی مناسب پس از پیوند مو

این امکان وجود دارد که پس از پیوند مو فولیکول ها ملتهب شده , زخم ایجاد شده و عفونت نماید و یا اینکه خارش و خونریزی به وجود آید به همین دلیل پزشک استفاده از شامپویی جدا از شامپوهای معمولی را پیشنهاد می کند این شامپوها موجب کاهش التهاب پوست سر شده و از پوست سر در برابر عفونت ها محافظت می کند ترکیبات به کاررفته در شامپوی مناسب کاشت مو شامل , بیوتین و نیاسین , آنتی بیوتیک و کتوکونازول ( با خاصیت ضد قارچی ) , آرژین تورین و سیستئین ( پروتئین مورد نیاز مورا تأمین می کنند )و کافئین و پپتیدهای مس (که ریشه مو را مستحکم می کنند .) است .

بهترین شامپو بعد از کاشت مو

در رابطه با اینکه بهترین شامپو بعد از کاشت مو کدام است ؟ باید گفت پزشکی که عمل پیوند مو را برای متقاضی انجام می دهد خود برای فرد بهترین شامپو را تجویز می کند پزشک برای این کار میزان PH شامپو مناسب شما , میزان چربی موی سر شما و حالت آنتی اکسیدانی و لیپوزیمی شامپو برای مو و نیز ترکیبات شامپو را در نظر گرفته و با توجه به این موارد شامپوی مناسب پوست سر و موی شما را تجویز می کند یکی از بهترین شامپو ها پس از کاشت مو شامپو کتوکونازول است که به طور معمول توسط بیشتر متخصصین تجویز می شود این شامپو از خارش زیاد سر , حساسیت پس از کاشت مو و ریزش مو جلوگیری می کند . از دیگر شامپوهای مورد استفاده بعد از کاشت مو می توان به شامچوهای ملایم با PH کم و بدون افزودنی خاص , دارای روی , مس و اسیدهای آمینه و یا شامپو بچه اشاره نمود . شامپو بچه ها به دلیل ملایم بودن و فاقد مواد شیمیایی از گرافت های مو در برابر آسیب جلوگیری می کنند .

شامپوهای مضر برای موهای کاشته شده

موفقیت در کاشت مو و استحکام آن به عادت و سبک مراقبتی فرد زیباجو بستگی دارد در این دوره باید از هر نوع ماده تحریک کننده که موجی ایجاد شوره و آسیب های پوست و مو می شود جلوگیری کرد برخی شامپوها به دلیل مواد شیمیایی موجود در آن برای موهای کاشته شده مضر هستند شامپوهایی که در ترکیبات آنها موادی مانند سیلیکون , سولفات , پارابن و الکل وجود داشته باشد نباید برای موهای کاشته شده استفاده شوند .

تا چه مدت از شامپو مخصوص کاشت مو استفاده کرد ؟

پزشک با بررسی شرایط شما و وضعیت پیوند مشخص می کند که تا چه مدت از شامپوی مخصوص کاشت مو استفاده کرد ممکن است که استفاده از شامپوی مخصوص موی کاشته شده را تا 3 هفته پس از جراحی بداند زیرا در این زمان ریشه فولیکول ها تثبیت شده و گرافت ها محکم شوند اما با این حال هر چه زمان بیشتری از این شامپوها استفاده شود بهتر است .

شیوه صحیح خوابیدن بعد از کاشت مو
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.