کاشت مو

بعد از کاشت مو چگونه بخوابیم ؟

نحوه صحیح خوابیدن پس از کاشت مو

داشتن موهایی پر پشت در جذابیت و زیبایی تأثیر بسزایی دارد اما با این حال تعدادی از افراد در دوران زندگی به دلیل عواملی از جمله بیماری , مصرف برخی داروهای خاص , ژنتیک , حوادث و…. ممکن است که دچار ریزش مو شوند یکی از بهترین روش ها برای کاشت داشتن موهایی پر پشت پیوند مو است که توسط به روز ترین تجهیزات و یکی از انواع روش های کاشت مو صورت میگیرد برای اینکه پیوند موفقیت آمیز باشد بعد از کاشت باید که توصیه ها و دستورالعمل های پزشکی را رعایت نمود از جمله مراقبت های پس از پیوند مو , نحوه صحیح خوابیدن پس از کاشت مو است . آرشیدا کلینیک بهترین دکتر کاشت مو  در تهران را دارد . یک رزرومه کاری قوی در لینک زیر باشد برای اثبات کار ما کافی باشد . اما در ادامه با ما باشید :

  • اهمیت صحیح خوابیدن پس از کاشت مو
  • بالش مخصوص کاشت مو
  • نحوه صحیح خوابیدن پس از کاشت مو
  • رایجترین سوالات مربوط به خوابیدن و مراقبت پس از پیوند مو

مشاوره با دکتر کاشت مو

خوابیدن بعد از کاشت مو

اهمیت صحیح خوابیدن پس از کاشت مو

نحوه صحیح خوابیدن پس از کاشت مو از اهمیت بالایی برخوردار است چرا ؟ به این دلیل که پس از پیوند پوست سر بسیلر حساس بوده و به دلیل اینکه گرافت ها هنوز در زیر پوست محکم نشده و فشار به مو ها می تواند موجب از بین رفتن گرافت ها و فولیکول ها شود؛  نحوه صحیح خوابیدن پس از پیوند از وارد شدن فشار به موها جلوگیری کرده و تورم پس از جراحی را کاهش می دهد یکی از نکات مهم در موفقیت کاشت مو نحوه صحیح خوابیدن است .

بالش مخصوص کاشت مو

به این دلیل که نحوه خوابیدن افراد با یکدیگر متفاوت است ممکن است هنگام خواب مشکلاتی مانند کمر درد و گردن درد برای فرد پیش بیاید بنابراین پیشنهاد می شود از یک بالش یا تشک طبی هنگام خوابیدن استفاده کنید  روبالشی شما بهتر است جنس آن به گونه ای باشد که موجب ایجاد جریان الکتریکی بین مو ها نشود همچنین برای جلوگیری از عفونت توجه به بهداشت پوست و مو از اهمیت خاصی برخوردار است بنابراین در صورتی که ردی از خونابه بر روی آن دید سریعا آن را تعویض نمایید .برای راحتی در تعویض و شست و شو روی بالش یک ملحفه قرار دهید .

نحوه صحیح خوابیدن پس از کاشت مو

نحوه صحیح خوابیدن پس از کاشت مو از ایجاد فشار به گرافت ها و نیز از تورم پوست سر و ناحیه کاشت جلوگیری می کند ؛ هنگام استراحت بهتر است برای اینکه حین خواب نچرخید در اطراف بدون خود بالش قرار دهید به پشت بخوابید و سر را در زاویه 45 درجه قرار دهید . بر روی شکم نخوابید و اجازه ندهید به پوست و موی سر ضربه وارد شود .

رایجترین سوالات مربوط به خوابیدن و مراقبت پس از کاشت مو

چه مدت پس از پیوند مو می توان حالت عادی خوابید ؟

دوهفته .

بعد از کاشت موچند روز باید استراحت کرد ؟

دوره نقاحت به عوامل بسیاری از جمله روش پیونت مو , وضعیت بدنی فرد , مراقبت های پس از کاشت و میزان عوارض جانبی بستگی دارد .

بهترین نحوه خوابیدن پس از کاشت ابرو چیست ؟

حالت طاق باز زیرا احتمال چرخیدن به پهلو و کشیده شدن ابروهای کاشته شده را کاهش می دهد .

بهترین روش شست و شو پس از کاشت مو چیست ؟

از روز دوم دوش را به آرامی می توانید در محل پیوند و محل برداشت جریان یابد از شامپوهای ملایم مانند شامپو بچه استفاده کرده نوک انگشت را به سر نکشید و برای خشک کردن از دستمال کاغذی نرم استفاده کنید .

بعد از کاشت مو چی بخوریم ؟

برای تقویت و رشد موها باید از مواد غذایی مانند سبزیجات , لبنیات , حبوبات  و گوشت ها , میوه ها مانند آناناس و پرتقال که سرشار از روی , ویتامین ها , آهن هستند استفاده کرد

بهترین دکتر کاشت مو در تهران
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.