کاشت مو

آیا بیمه هزینه کاشت مو را بر عهده میگیرد ؟

آیا بیمه هزینه کاشت مو را بر عهده میگیرد ؟

امروزه کاشت مو یکی از پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی بوده و برای آن از انواع روش های مختلف با توجه به وسعت طاسی سر و بودجه فرد متقاضی توسط پزشک انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد کاشتن مو علاوه بر افزودن به زیبایی فرد باعث بالارفتن اعتماد به نفس وی می شود؛ عوامل مؤثر در ریزش مو شامل استرس , ژنتیک , فشار کاری زیاد و… می باشد  در انواع روش کاشت مو از موهای موجود بر روی سر برداشت می کنند و به نواحی که بی مو است انتقال می دهند هزینه های کاشت مو با توجه به نوع روش , میزان گرافت های برداشته شده متغیر است اما آیا بیمه هزینه کاشت مو را بر عهده می گیرد ؟

  • آیا بیمه هزینه کاشت مو را بر عهده میگیرد ؟
  • برای کاشت مو چه بیمه هایی خدمات ارائه می دهند ؟
  • در چه شراطی برای کاشت مو می توان از بیمه استفاده کرد ؟
  • هزینه آزمایش کاشت مو

دنبال بهترین دکتر کاشت مو هستی ؟!

آیا بیمه هزینه کاشت را عهده میگیرد

بدون شک یکی از مهم ترین دغدغه های متقاضیان هزینه عمل کاشت مو است ؛ با این وجود آیا بیمه هزینه کاشت مو را بر عهده میگیرد ؟ در این رابطه باید گفت خیر بیمه هزینه عمل های زیبایی را هیچ بیمه ای حتی بیمه های تکمیلی بر عهده نمی گیرد ؛ اما شما ممکن است که بیمه تکمیلی خاصی داشته باشید که بتواند هزینه های عمل زیبایی را اعم از عمل کاشت مو پوشش دهد مانند بیمه ایران که برای کاشت مو ضمانتنامه ارائه می دهد یعنی در طرحی که آن را اجرا می کند به شکل اختصاصی برای عمل کاشت مو استفاده می شود این ضمانتنامه متعهد می شود در صورتی که در دوره درمان شما 50 درصد از موهای سرشما رشد نکند بیمه مبلغ ان 50 درصد کاشت مو را به شما می دهد .

برای کاشت مو چه بیمه هایی خدمات ارائه می دهند ؟

آیا بیمه هزینه کاشت مو را برعهده میگیرد ؟ برخی بیمه های تکمیلی خاص درصدی از هزینه های عمل زیبایی را بر عهده میگیرد ؛ بیمه ایران ضمانتنامه به مشتری می دهد ؛ بیمه تأمین اجتماعی و بیمه های تکمیلی و دفترچه بیمه نیروهای مسلح جراحی های زیبایی را تحت پوشش قرار نمیدهد .

بلفارو پلاستی چیست ؟

درچه شرایطی برای کاشت مو می توان از بیمه استفاده کرد ؟

بیمه هزینه های جراحی زیبایی را در وضعیت عادی تحت پوشش قرار نمی دهد ؛ اما در شرایطی خاص درمانی می توان از دفترچه های بیمه اعم از دفترچه تأمین اجتماعی , بیمه تکمیلی و… برای کاهش هزینه استفاده نمود این شرایط شامل موارد زیر است .

  • افرادی که در سانحه سوختگی موی سر خود را از دست داده اند .
  • افرادی که تصادف و.. موجب ریزش موی آنها شده است .
  • افرادی که پس از شیمی درمانی با سرطان موی خود را از دست داده اند .

هزینه آزمایش کاشت مو

آزمایش های قبل از عمل جراحی یکی از مهترین اقداماتی بوده که باید انجام شود ؛ قبل از کاشت مو آزمایش های مختلفی صورت می پذیرد این آزمایش ها متفاوت است اما برخی از آنها مانند HIV , هپاتیت c ضروری است سایر آزمایش های رایج قبل از کاشت نیز شامل آزمایش CBC ( آزمایش خون ) , FBS ( آزمایش قند خون ناشتا ) , آزمایش ادرار , تست بیهوشی و… می باشد که این آزمایش ها با توجه به نوع و تعداد آزمایشاتی که پزشک تجویز می کند و نوع بیمه تحت پوشش متغیر می باشد در صورتی که بیمار تحت پوشش بیمه تکمیلی باشد هزینه این آزمایش ها تا حد زیادی کاهش میابد .

مشاوره رایگان کاشت ابرو در تهران
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.