کاشت مو

هزینه کاشت مو در ایران ارزانتر است یا خارج

هزینه کاشت مو در ایران ارزانتر است یا خارج ؟

شاید از لحاظ علمی پیوند مو افراد مشهور نخستین انتخاب متخصصان برای درمان طاسی نباشد اما امروزه این روش طرفداران زیادی پیدا کرده و تبلیغات زیادی در رابطه با انواع روش ها , هزینه , مزایای کاشت و… به چشم می خورد می بایستی که عمل کاشت مو را مانند دیگر جراحی ها مهم دانست زیرا ممکن است علاوه بر اینکه این عمل موفقیت آمیز نباشد و فرد به زیبایی ظاهری نمی رسد مشکلات جدی را نیز برای وی به وجود آورد به همین دلیل مهم ترین فاکتور انتخاب کلینیک و پزشکی متخصص و کاربلد است پس از یافتن پزشکی با مهارت بالا و انتخاب بهترین روش برای کاشت مو مطمئنا به هزینه آن فکر می کنید ما  در ادامه مورد عوامل تعیین کننده هزینه کاشت و اینکه هزینه کاشت مو در ایران ارزانتر است یا خارج می پردازیم .  اگر دنبال بهترین دکتر کاشت مو در  تهران هستید آرشیدا کلینیک همراه همیشگی شماست . با ما باشید با : 

  • هزینه کاشت مو در ایران ارزانتر است یا خارج ؟
  • عوامل مؤثر در هزینه کاشت مو
  • هزینه کاشت مو در کشورهای مختلف
  • ارزانترین روش کاشت مو در ایران

بهترین دکتر کاشت مو در تهران

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو در ایران ارزانتر است یا خارج ؟

در جواب اینکه هزینه کاشت مو در ایران ارزانتر است یا خارج ؟ باید گفت هزینه کاشت مو در کشور ما نسبت به دیگر کشورهای خارجی کمتر است اما این امر دلیل بر بی کیفیتی کار و یا خدمات نه تنها نبوده بلکه نسبت به دیگر کشور های پیشرفته دنیا جلوتر هم هستیم تنها دلیل ارزان بودن هزینه کاشت مو در کشورمان تعداد بالای مراکز پوست و زیبایی و رقابت شدید این مراکز با یکدیگر است . آرشیدا کلینیک از دسته کلینیک هایی است که سالها مشتریان خارجی و داخلی رزرو میکند . این آماری بالای رزرو   مخصوصا در خصوص مراجعه کنندگان خارجی نه تنها برای این مجموعه بلکه  ارزش جراحی کاشت مو در ایران را حفظ میکند تا در آینده ای نزدیک ایران نیز بین چند کشور برتر دنیا در زمینه خدمات جراحی باشد .

عوامل مؤثر در هزینه کاشت مو

در موارد فوق به اینکه هزینه کاشت مو در ایران ارزان تر است یا خارج ؟ که هزینه کاشت مو در داخل کشور کمتر است و این به دلیل بالا بودن تعداد مراکز پوست و زیبایی است اما با این حال هزینه کاشت متغیر بوده و ثابت نیست در تعیین این هزینه عوامل مختلفی دلالت دارد :

  • وسعت طاسی زیرا شدیدی ریزش مو به نیاز به گرافت های بیشتری دارد .
  • انتخاب روش کاشت مو
  • تعداد گرافت های کاشته شده
  • کیفیت و استاندارد کلینیک
  • منطقه جغرافیایی و متغیر بودن قیمت یک شهر نسبت به یک شهر دیگر
  • هزینه داروهای پس از عمل مانند داروهای مسکن , آنتی بیوتیک ها و…..
بلفارو پلاستی چیست  ؟

هزینه کاشت مو در کشورهای مختلف

آمریکا نخستین کشوری بوده که جراحی کاشت مو را توسعه داده و یکی از گران ترین کشورها محسوب می شود ؛کشور ترکیه از گذشته تا کنون در حال توسعه صنعت گردشگری سلامت بوده و جایگاه خوبی را در این صنعت پیدا کرده است بیشترین متقاضیان کاشت مو در این کشور بریتانیا و کشورهای عربی خلیج فارس است زیرا در این کشور نسبت به کشور های اروپایی قیمت کاشت مو کمتر و کیفیت خدمات انها بالاست ؛ قیمت کاشت مو در بریتانیا بالاست به همین دلیل بسیاری از متقاضیان برای کاشت مو به کشورهای دیگر می روند ؛ هندوستان نیز ارزانترین کشور برای کاشت مو بوده اما برای افراد ساکن در این کشور و با در نظر گرفتن هزینه کاشت و سفر هزینه کاشت مو ارزان هم تمام نمی شود .

مشاوره رایگان کاشت ابرو در تهران

ارزانترین روش کاشت مو در ایران

انواع روش کاشت مو در ایران شامل FUT , FIT و SUT است روش FUT قدیمی ترین روش و ارزانترین روش نسبت به دگر روش روش های جراحی کاشت مو است در این روش , برش نواری شکل در قسمت پشتی سر ایجاد شده تا فولیکول مورد نظر ار این قسمت جدا سپس ناحیه برش داده را بخیه زده پس از کاشت فولیکول ها سر را پانسمان کرده و از هر دو ناحیه مراقبت می کنند

کاشت مو از ریش امکان پذیر است  ؟ 
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.