کاشت مو

چه کسانی نمیتوانند مو بکارند ؟

چه کسانی نمی توانند مو بکارند ؟

تنها روش قطعی ریزش مو ارثی در آقایان و خانم ها کاشت یا همان پیوند مو است که زیبایی را فرد باز می گرداند در صورتی که کاندیدای مناسبی برای کاشت مو باشید می توانید یکی از روش هایی را که با شرایط و اهداف شما سازگاری دارد اعم از کاشت مو به روش FIT , SUT , FUT را انتخاب کنید و بهتر است قبل از کاشت نسبت به این روش ها نیز آگاهی داشه باشید تا با چشمی باز تصمیم به کاشت مو بگیرید شاید برای برخی عجیب باشد اما کاشت مو محدودیت سنی دارد و جدا از محدودیت سنی کاشت مو برای برخی افراد نیز مناسب نیست آیا می دانید چه کسانی نمی توانند مو بکارند ؟ آرشیدا کلینیک مرکز تخصصی کاشت مو با بهترین دکت کاشت مو در تهران در خدمت شماست . جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با  :

 • چه کسانی نمی توانند مو بکارند ؟
 • بهترین کاندیدا برای کاشت مو
 • رایجترین علت ریزش مو
 • چگونه بفهمم کاشت مو مناسب من است یا نه ؟

مشاوره رایگان کاشت مو در تهران

چه کسانی نمیتوانند مو بکارند

چه کسانی نمی توانند مو بکارند ؟

موی سر در زیبایی تأثیر گذار است و بودن شک هیچ کس دوست ندارد که دچار ریزش مو و طاسی سر شود آیا همه افرادی که دچار ریزش مو شده اند می توانند عمل کاشت مو انجام دهند ؟ در جواب باید گفت خیر اما چه کسانی نمی توانند مو بکارند ؟ افرادی که بانک مو ضعیفی دارند ؛ افراد مبتلا به سرطان که با شیمی درمانی یا پرتو درمانی تحت درمان هستند یا از داروهای خاصی استفاده می کنند ( مانند داروهای ضد افسردگی , داروهای ضد نقرس ) افراد دچار بیماری پروکاری یا کم کاری تیروئید , زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیت ؛ افراد مبتلا به فقر آهن و کمبود ویتامین B؛ خانم های شیرده یا باردار ؛ افرادی که پروسه ریزش مو آنها تکمیل نشده است ( زیر 30 یا 25 سال ) ؛ افراد دچار زخم های کلوئیدی ؛ افرادی که به بیماری های ایدز , سفلیس و… دچار هستند ؛زنانی که سراسر سرشان دچار ریزش مو شدید شده است ؛ افرادی که با افسردگی و بیماری روحی  دچار هستند چرا که از جمله فاکتور ها در ریزش مو استرس و افسرگی است زیرا اگر بدن تحت فاز استرس قرار بگیرد مو نمی تواند رشد کند .

مشاوره رایگان کاشت ابرو

بهترین کاندیدا برای کاشت مو

در موارد فوق به اینکه چه کسانی نمی توانند مو بکارند اشاره کردیم اما بهترین کاندیدا برای کاشت مو چه کسانی هستند ؟ در جواب می توان گفت بهترین کاندیدا برای کاشت مو افراد بالای 30 سال که الگوی طاسی آنها تثبیت شده , افرادی که ورزش می کنند و خود را در موقعیت های استرس زا قرار نمی دهند ؛ افرادی که به مشکلات سیستم ایمنی دچار نیستند ؛ افرادی که ریزش موی آنها به علت آسیب دیدگی یا سوختگی است , زنانی که خط رویش موهای آنها دچار ریزش شده است و نیز افرادی که طاسی سر آنها به دلیل عمل های زیبایی مانند لیفت صورت به وجود آمده است .

رایجترین علت ریزش مو

 • فقر آهن , کمبود کلسیم , روی و….
 • عوامل ارثی
 • بیماری یا جراحات سخت و استرس ناشی از آن
 • مشکلات تیروئیدی
 • چرب بودن یا شوره داشتن پوست سر
 • بارداری و شیردهی
 • عفونت های قارچی ( قارچ کچلی )
 • داروهای ضد انعقاد خون , داروهای ضد افسردگی , داروهای ضد نقرس

چگونه بفهمم کاشت مو مناسب من است یا نه ؟

در جلسه مشاوره , پزشک مواردی را تحت بررسی قرار میدهد از جمله انجام معاینات طبی , آزمایش ها , ارزیابی شاخص هایی مانند الگوی ریزش مو در آینده , نوع ریزش مو , علت ریزش مو این ارزیابی ها مشخص می کند آیا شما کاندید مناسب برای کاشت هستید یا خیر .

کلینیک جراحی بلفارو پلاستی
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.