کاشت مو

آیا کاشت مو محدودیت سنی دارد ؟

آیا کاشت مو محدودیت سنی دارد ؟

داشتن های موهایی طبیعی در زیبایی فرد نقش مهمی دارد امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان طاسی سر را با کاشت مو بر طرف نمود کاشت مو یکی از مؤثرترین روش برای برگرداندن موهای از دست رفته می باشد روش های مختلفی برای کاشت مو اعم از FIT , FUT و SUT می باشد که هر کدام خصوصیات خود را دارا می باشند ما با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز اروپا و استفاده از دستگاه لیزریبانک موی شما را اسکن و آنالیز نموده و خط رویش مو را طراحی کرده و با در نظر گرفتن وضعیت بانک مو و تراکم مورد نیاز برای شما با انتخابی روشی صحیح عمل کاشت مو را انجام خواهیم داد یکی از رایج ترین ترین سوالات کاربران در رابطه با بهترین زمان کاشت مو بوده و اینکه آیا کاشت مو محدودیت سنی دارد؟ آرشیدا کلینیک  مرکز تخصصی کاشت مو با بهترین دکتر کاشت مو تهران در خدمت شماست . جهت مشاوره و نوبت دهی با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با :

  • کاشت مو در 18 و 20 سالگی
  • بهترین سن برای کاشت مو
  • بهترین کاندیدا برای کاشت مو
  • سن ریزش مو در زنان

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

محدودیت سنی در کاشت مو

کاشت مو در 18 و 20 سالگی

آیا کاشت مو محدودیت سنی دارد ؟ چه سنی برای کاشت مو زود محسوب می شود شاید برخی از افراد تعجب کنند که کاشت مو نیز حد اقل سنی مشخص دارد که توسط متخصصان توصیه می شود برخی متخصصان سودجو کاشت مو افراد جوانی که از ریزش مو دچار ناراحتی شده اند را طعمه قرار داده و به دنبال منافع مالی خود این عمل را برای افراد کم تر از سن مشخص شده برای کاشت مو انجام می دهند به گفته متخصصان برای درمان ریزش موی ژنتیکی  افرادی که در 18 و 20 سالگی دچار ریزش مو می شوند احتمالا در آینده کاملا طاس خواهند شد .

دلایل محدودیت سنی برای کاشت در 18 و 20 سالگی :

در جواب اینکه آیا کاشت مو محدودیت سنی دارد ؟ جواب دادیم اما مهم ترین  دلایل محدودیت سنی برای کاشت مو این است که موهای موجود در ناحیه برداشت مو در سن کم پایدار نیست و نمی توان گفت درمان موفق آمیز و بلند مدت باشد و باید الگوی طاسی مشخص شود متخصصان عقیده دارند افراد کم سن و سال از نتایج به دست آمده راضی نیستند .از دیگر دلایل انتخاب محدوده سنی کاشت مو را می توان به آمادگی جسمی و روانی فرد و عدم استفاده چندباره از بانک مو اشاره نمود .

قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران

حد اکثر سن ریزش مو :

ریزش مو ارثی از سنین 20 سالگی مشاهده می شودبرخی افراد برای اولین بار در 30 سالگی با حتی بیشتر دچار ریزش مو می شوداما ریزش موی سکه ای و آلوپسی سنین خاصی ندارد

بهترین سن برای کاشت مو

 آیا کاشت مو محدودیت سنی دارد ؟ با توجه به موارد فوق متوجه شدیم که کاشت مو محدودیت سنی داشته ودر ادامه باید گفت به دو عامل مهم که جنسیت و دلیل ریزش مو است بستگی دارد در رابطه با عامل اول که جنسیت است باید گفت که برای افرادی که به دلیل صدمه و آسیب موی خود را از دست داده اند محدودیت سنی وجود ندارد ؛ محدودیت سنی معمولا برای آقایانی بوده که از ریزش موی ارثی آلوپسی , آندروژنیو یا به طاسی مو با الگوی مردانه دچار هستند می باشد بهترین سن مو در چنین افرادی بالای 25 سال است چرا ؟ به دلیل اینکه قابل پیش بینی نیست که نواحی بانک مو در آینده چگونه است اگر ریزش متوقف نشده باشد یعنی فرق بین موهای دائمی که در آینده دچار ریزش می شوند دشوار بوده و ممکن است موهای کاشته شده بریزند و یا حتی به طاسی شدید منجر شود و در نتیجه بانک مو خالی و جای زخم کاشت قابل مشاهده باشد .و پوست سر ظاهر بدی پیدا کند .

بهترین کاندیدا برای کاشت مو

  • افرادی که ریزش مو در آنها تکمیل شده و الگوی طاسی مشخصی دارند .
  • افراد دچار ریزش موی سکه ای در نواحی سر
  • افرادی که درمان هایی به غیر از کاشت را انجام داده و نتیجه نگرفته اند
  • افرادی که موهای آنها به صورت ارثی یا در حادثه دچار ریزش شده است .

سن ریزش مو ارثی در زنان

ریزش مو ارثی در زنان و مردان به دلایل هورمونی یا ژنتیکی رخ می دهد که آلوپسیا آندروژنیک نیز نامیده می شود ریزش موی ارثی در زنان در هر سنی ممکن است رخ دهد اما به طور معمول از 30 سالگی شروع در 40 سالگی به میزان قابل توجی رسیده و پس از یائسگی بیشتر می شود .

تعرفه کاشت مو در سال 1401
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.