کاشت مو

آیا کاشت مو عوارض دارد ؟

آیا کاشت مو عوارض دارد ؟

اگر برای افزایش اعتماد به نفس خود و نیز افزایش زیبایی به دنبال راه حلی مناسب هستید ما با ارائه انواع خدمات کاشت مو , کاشت ریش و سیبیل و کاشت ابرو در خدمت شما همراهان گرامی هستیم د رهمین راستا به بهره گیری از جدید ترین روش در کاشت Super FUE + و پیشرفته ترین دستگاه ها , طراحی خط رویش مو توسط دستگاه سه بعدی لیزری و دستگاه اندازه گیری دیجیتال همچنین دستگاه اسکنر پیشرفته مو و به نوین ترین تکنولوژی روز دنیا رکورد دار بیشترین تراکم در کاشت در خدمت شما عزیزان می باشیم در رابطه با کاشت مخاطبان سوالات زیادی دارند از جمله اینکه آیا کاشت مو عوارض دارد ؟ کلینیک آرشیدا کلینیک با تیم متخصص کاشت مو در خدمت شماست . جهت دریافت مشاوره کاشت مو با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با   : 

 • آیا کاشت مو عوارض دارد ؟
 • آیا عوارض کاشت مو در خانم ها بیشتر از آقایان است ؟
 • نظرات کسانی که کاشت مو انجام داده اند

مشاوره کاشت مو در تهران

عوارض کاشت مو

آیا کاشت موعوارض دارد ؟

در سراسر دنیا افراد زیادی وجود دارند که به دلیل عوارض کاشت مو ترجیح می دهند که از کاشت مو صرفه نظر کنند ؛ آیا کاشت مو عوارض دارد ؟ درصد موفقیت کاشت مو چقدر است ؟ بله نکته قابل توجه این است که عوارض در کاشت مو دلایل علمی دارد به خصوص اینکه بیمار قبل و بعد از عمل نکات بهداشتی را رعایت نکند و کاشت مو توسط کادر متخصص صورت نگیرد اما از جمله عوارض و خطرات احتمالی می توان به موارد زیر اشاره نمود .

 • به علت تراشیدن پوست سر برای برداشتن فولیکول پیوندی بخشی از عصب قطع شده و موجب بی حسی تا کمتر از یک هفته می شود .
 • باقی ماندن جای زخم ها , البته تا چند ماه پس از کاشت بهبود می یابد .
 • داشتن درد تا مدتی پس از کاشت
 • ریزش تارهای کاشته شده
 • رشد کردن موها در زیر پوست و در کوارد خیلی کم ممکن است این عارضه عفونت کند که باید به پزشک اطلاع داد .
 • در صورتی که از روش FUE استفاده کنید ممکن است پوست سر تا چند ماه شل شود .
 • از شایع ترین عوارض به شیوه تراشیدن پوست سر ایجاد کیست هایی به رنگ بنفش است که پس از مدت کوتاهی از بین می روند .
 • حساسیت و خارش تا مدت کوتاه
بهترین کلینیک بلفارو پلاستی در تهران

خطرناک ترین عوارض کاشت مو و راه جلوگیری از عوارض کاشت مو :

عفونت های جراحی تا یک هفته پس از عمل ایجاد می شوند علایم عفونت شامل ترشح چرک , قرمزی و ورم , درد , سوزش و یا گاهی خونریزی  ( مصرف مولتی ویتامین خونریزی را افزایش می دهد )و تب می باشد که با رعایت نکات بهداشتی و مراقبت های قبل  پس از پیوند و انتخاب کادر متخصص می توان از آن جلوگیری کرد .

آیا عوارض کاشت مو در خانم ها بیشتر از آقایان است ؟

کاشت مو برای زنان مانند مردان عوارض زیادی نداشته و باعث بیماری خاصی نمی شود .

نظرات کسانی که کاشت مو انجام داده اند

در موارد فوق به اینکه آیا کاشت مو عوارض دارد ؟ عوارض و خطرات را گفتیم اینکه با رعایت بهداشت , استفاده از کادری متخصص می توان این عوارض را به حد اقل رساند همچنین خطرات ناشی از کاشت مو کوتاه مدت بوده و پس از مدتی بر طرف می شود با مراجعه به سایت های مختلف و قسمت تبادل نظر در مورد کاشت مو می توان به تصمیم گیری افراد کمک کرد.

گزارش کاربری که از ترمیم مو استفاده کرده است :

کاربری عنوان کرده است من مبتلا به آلوپسی بودم و از سن پایین از ریزش مو رنج می بردم دوستانم پیشنهاد کردند که ترمیم مو انجام بدهم چند ماه پیش ترمیم مو انجام دادم و واقعا از این کار راضی هستم .

گزارش کاربرانی که از روش کاشت مو FUT استفاده کرده اند :

در این روش نوار باریکی به طول 20 تا 25 سانتی متر و عرض دو سانتی متر از بانک موی پشت سر برداشته می شود و در دو طرف پوست در محل برداشت نواری به هم بخیه می شوند در این روش دوران نقاهت طولانی بوده و به مرور زمان اثرات بخیه کمتر می شود ؛ در این روش کیفیت گرافت ها بالاست بررسی نظرات کاربران در این روش نشان می دهد که افراد از این روش کاشت مو رضایت دارند .

گزارش کاربرانی که از روش کاشت مو SUT استفاده کرده اند :

در این روش گرافت های مو به صورت تکی از بانک مو برداشته می شوند در این روش دستگاهی برای برداشت گرافت ها استفاده می شود که سرعت بالایی دارد همچنین ضریب حفظ شدگی گرافت ها در این روش بالاست بررسی نظرات کاربران که زا این روش استفاده کرده اند نشان می دهد که از این تکنیک راضی می باشند .

گزارش کاربرانی که از روش کاشت مو FIT استفاده کرده اند :

در این روش نیازی به برداشت و برش پشت سر نیست بنابراین فرد بخیه و خونریزی ندارد چرا که گرافت ها به صورت مجزا توسط دستگاهی شبیه پانچ برداشته می شوند و فرد فرادی آن روز می توان به فعالیت خود ادامه دهد بررسی نظرات کاربران در این تکنیک کاشت که درمان پیوند مو بهترین و مؤثرترین روش درمانی برای ریزش موهای دائمی به شمار می آید

نمونه کارهای کاشت ابرو
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.